Robert Engström väggpendyl

Robert Engström väggpendyl
Robert Engström väggpendyl
Robert Engström väggpendyl
Robert Engström väggpendyl
Robert Engström väggpendyl
Robert Engström väggpendyl
Robert Engström väggpendyl
Robert Engström väggpendyl
Robert Engström väggpendyl
Robert Engström väggpendyl
Robert Engström väggpendyl
Robert Engström väggpendyl

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, urtavla med arabiska siffror samt märkt Rob Engström Stockholm, höjd ca 75 största bredd 45 cm

Kuntoraportti

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

802059

Päivämäärä:

2020-08-27