Robert Engström väggpendyl
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, urtavla med arabiska siffror samt märkt Rob Engström Stockholm, höjd ca 75 största bredd 45 cm
Kuntoraportti
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
802059
Päivämäärä:
2020-08-27