Fotpall i svart skinn
2020-08-27
802060
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOTPALL, samtida, underrede i vitlackerad metall, fast stoppad sits, klädsel av flerfärgad imitationspäls, höjd 40, 80 x 80
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och märken