Fotpall i svart skinn

Fotpall i svart skinn
Fotpall i svart skinn
Fotpall i svart skinn
Fotpall i svart skinn
Fotpall i svart skinn
Fotpall i svart skinn
Fotpall i svart skinn
Fotpall i svart skinn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTPALL, samtida, underrede i vitlackerad metall, fast stoppad sits, klädsel av flerfärgad imitationspäls, höjd 40, 80 x 80

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och märken

802060

2020-08-27