Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 2 st sk clubfåtöljer, 1900-talets andra hälft, klädda med skinn, djuphäftade ryggar, sitshöjd 39,
Bruksslitage, del av klädsel lös
802063
2020-08-19