Clubfåtöljer

Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer
Clubfåtöljer

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 2 st sk clubfåtöljer, 1900-talets andra hälft, klädda med skinn, djuphäftade ryggar, sitshöjd 39,

Bruksslitage, del av klädsel lös

802063

2020-08-19