Bokhylla teak
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BOKHYLLA, Skraborgs möbelindustri, Tibro, hylla med lådsektion 1900-talets mitt, teak, höjd ca 175, 132x40 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage,
802068
Päivämäärä:
2020-08-20