Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BOKHYLLA, Skraborgs möbelindustri, Tibro, hylla med lådsektion 1900-talets mitt, teak, höjd ca 175, 132x40 cm

Kuntoraportti

Bruks- och åldersrelaterat slitage,

802068

Päivämäärä:

2020-08-20