Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
ANETA BELYSNING, golv- och bordslampa, 1900-tal, stomme i metall, etikettmärkt, höjd ca 120 resp 50 cm
Bruksslitage, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
802074
2020-08-20
Gör en kostnadsfri värdering här