Aneta Belysning lampor

Aneta Belysning lampor
Aneta Belysning lampor
Aneta Belysning lampor
Aneta Belysning lampor
Aneta Belysning lampor
Aneta Belysning lampor
Aneta Belysning lampor
Aneta Belysning lampor
Aneta Belysning lampor
Aneta Belysning lampor
Aneta Belysning lampor
Aneta Belysning lampor

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

ANETA BELYSNING, golv- och bordslampa, 1900-tal, stomme i metall, etikettmärkt, höjd ca 120 resp 50 cm

Bruksslitage, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

802074

2020-08-20