Gustav Rosengren akvarell

Gustav Rosengren akvarell
Gustav Rosengren akvarell
Gustav Rosengren akvarell
Gustav Rosengren akvarell
Gustav Rosengren akvarell
Gustav Rosengren akvarell
Gustav Rosengren akvarell
Gustav Rosengren akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GUSTAV ROSENGREN (1893-1963): Figurscen på brygga, signerad Gust. Rosengren, pastell, ca 32x46 cm

Kuntoraportti

Släppt från ramen, tejpad

802110

Päivämäärä:

2020-08-25