Gustav Rosengren akvarell
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUSTAV ROSENGREN (1893-1963): Figurscen på brygga, signerad Gust. Rosengren, pastell, ca 32x46 cm
Kuntoraportti
Släppt från ramen, tejpad
802110
Päivämäärä:
2020-08-25