Britta Marakatt-Labba

Britta Marakatt-Labba
Britta Marakatt-Labba

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

BRITTA MARAKATT LABBA (f. 1951-): komposition, färglitografi, signerad Britta M.L. och numerad 247/250 med blyerts, bladstorlek 29 x 4,5 cm: oramad.

802112

2020-08-18