Linn Fernström "Ingemar Bergman och jag"

Linn Fernström
Linn Fernström

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINN FERNSTRÖM (Född 1974): "Ingemar Bergman och jag", offsetlitografi, signerad och numrerad 94/100, bladstorlek 70 x 49,5 cm: oramad.

802113

2020-08-18