Kaffe/teservis Rosenthal Sanssouci

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFE/TESERVIS, 32 dlr, "Sanssouci", Rosenthal, porslin, bestående av: 15 kaffekoppar med fat, 17 tekoppar med fat, 2 extra tekoppar samt 2 kaffefat medföljer

Smärre bruksslitage, mindre nagg

802115

2020-08-20