Oscar Keen oljemålning

Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR KEEN (1867-1949): Stilleben med bl a hummer, signerad samt daterad 1946, olja på duk, ca 40x59 cm

802121

2020-08-20