Bordslampa 1800-talets mitt
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSLAMPA, 1800-talets mitt, pressglas och förgylld brons, dekor av fasetter, kymation och växtornamentik, höjd inklusive skärm 71,5 cm
Ställvisa nagg, foten med spricka och lagning, omarbetad rovoljelampa
802124
2020-09-13