Telefonbord / tambursmöbel 1950-tal
Klubbat för:
65 EUR
Utropspris
100 EUR
TELEFONBORD / TAMBURSMÖBEL, lös stoppad sits klädd med textil Stensöta från GP & J Baker, förvaringsdel med en låda, bredd 76 cm, djup 38 cm, höjd 51 cm.
Omklädd lös sits, smärre bruksslitage.
802133
2020-08-25