Hertha Bengtson Rosmarin teservis
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERTHA BENGSTON, servisdelar, "Rosmarin", Rörstrand, porslin, 14 dlr bestående av 11 tekoppar med fat + 5 fat, 1 sockerskål, 1 gräddkanna, 1 burk med lock
Smärre bruksslitage, enstaka nagg samt missfärgningar kan förekomma
802142
2020-08-20