Slagbord G-plan

Slagbord G-plan
Slagbord G-plan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, G-plan, England, 1950-60 tal, fanerad i teak, höjd ca 79 cm, 79x137 cm

Bruksslitage, fanerskador, enstaka fanerbitar avslagna

802148

2020-08-20