Thor Lindroos oljemålning

Thor Lindroos oljemålning
Thor Lindroos oljemålning
Thor Lindroos oljemålning
Thor Lindroos oljemålning
Thor Lindroos oljemålning
Thor Lindroos oljemålning
Thor Lindroos oljemålning
Thor Lindroos oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

THOR LINDROOS (1930-1997) Barnen (Måsskär), signerad samt daterad -72, olja på duk, 33x33 cm

802184

2020-08-24