Klubbat för:
95 EUR
Utropspris
150 EUR
VÄINÖ HERVO (1894-1974) komposition, signerad samt daterad -57, träsnitt, 6/25, T.p.l´a, 23x23 cm
802196
2020-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här