Väinö Hervo träsnitt

Väinö Hervo träsnitt
Väinö Hervo träsnitt
Väinö Hervo träsnitt
Väinö Hervo träsnitt
Väinö Hervo träsnitt
Väinö Hervo träsnitt
Väinö Hervo träsnitt
Väinö Hervo träsnitt

Klubbat för:

95 EUR

Utropspris

150 EUR

VÄINÖ HERVO (1894-1974) komposition, signerad samt daterad -57, träsnitt, 6/25, T.p.l´a, 23x23 cm

802196

2020-08-19