Sam Vanni serigrafi

Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi
Sam Vanni serigrafi

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

SAM VANNI (1906-1992) komposition, signerad samt daterad -82, serigrafi, 3/75, 60x43 cm

Billnäs goes online

802204

2020-08-19