Tuomas Mäntynen akvarell

Tuomas Mäntynen akvarell
Tuomas Mäntynen akvarell
Tuomas Mäntynen akvarell
Tuomas Mäntynen akvarell
Tuomas Mäntynen akvarell
Tuomas Mäntynen akvarell
Tuomas Mäntynen akvarell
Tuomas Mäntynen akvarell

Klubbat för:

30 EUR

Schätzwert

150 EUR

Beschreibung

TUOMAS MÄNTYNEN (född 1932) solsemester, signerad samt daterad -88, akvarell, 28x40 cm

Zustandsbeschreibung

802206

2020-08-24