Klubbat för:
30 EUR
Schätzwert
150 EUR
Beschreibung
TUOMAS MÄNTYNEN (född 1932) solsemester, signerad samt daterad -88, akvarell, 28x40 cm
Zustandsbeschreibung
802206
2020-08-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner