Musse Pigg Brio
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRIO, Musse Pigg, 1960-tal, trä, ledade armar och ben, rödmålade byxor, märkt "made in Sweden" samt spår av etikett märkt "Brio", höjd ca 25 cm
Etikett med slitage, öron och svans i skinn ej original, en svart del saknas på en arm
802218
2020-08-20