James Coignard carborundum

James Coignard carborundum
James Coignard carborundum
James Coignard carborundum
James Coignard carborundum

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, carborundum samt litografi, signerad J Coignard och numrerad 21/50, 101x65 cm

Liten spricka på glaset

802223

2020-08-20