Dasslock
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DASSLOCK, gjutjärn, träknopp, 1800-talets andra hälft, med text: J. Marino & Co Stockholm, Clarabergsgatan No 31, ca 35x28 cm, ej tillhörande hink med handtag medföljer, höjd 46 cm
Skador, bruksslitage, träknopp en ursprunglig
802226
2020-08-18