Dasslock

Dasslock
Dasslock
Dasslock
Dasslock
Dasslock
Dasslock
Dasslock
Dasslock
Dasslock
Dasslock

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DASSLOCK, gjutjärn, träknopp, 1800-talets andra hälft, med text: J. Marino & Co Stockholm, Clarabergsgatan No 31, ca 35x28 cm, ej tillhörande hink med handtag medföljer, höjd 46 cm

Skador, bruksslitage, träknopp en ursprunglig

802226

2020-08-18