Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
RAILI OKSANEN, trädgård, olja på duk, signerad á tergo, 34 x 43 cm.
Zustandsbeschreibung
802228
2020-08-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner