Raili Oksanen oljemålning

Raili Oksanen oljemålning
Raili Oksanen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

RAILI OKSANEN, trädgård, olja på duk, signerad á tergo, 34 x 43 cm.

Zustandsbeschreibung

802228

2020-08-18