Oidentifierad konstnär 1700-tal Johannes Döparen

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, sannolikt föreställande Johannes Döparen, olja på duk fäst på pannå, 28x21,5 cm

olja på duk fäst på pannå, retuscher

802232

2020-09-13