Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARALD LINDER, vas, jugend, koppar, 1900-talets början,
hamrad, dekor av drake, stämplad i botten, Harald Linder Uddevalla, höjd 45 cm
Anlupet
802236
2020-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här