Harald Liner vas jugend

Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend
Harald Liner vas jugend

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD LINDER, vas, jugend, koppar, 1900-talets början,
hamrad, dekor av drake, stämplad i botten, Harald Linder Uddevalla, höjd 45 cm

Anlupet

802236

2020-08-18