Jan Johansson skulptur
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN JOHANSSON, skulptur, Orrefors, slipat klarglas, , sockel i svärtat trä, signerad Jan Johansson, numrerad 53/150, höjd ca 33, sockelns mått ca 14x19,5 cm
Gulnad limm, smuts, smärre slitage på plakett
802254
2020-08-24