Jan Johansson skulptur

Jan Johansson skulptur
Jan Johansson skulptur
Jan Johansson skulptur
Jan Johansson skulptur
Jan Johansson skulptur
Jan Johansson skulptur
Jan Johansson skulptur
Jan Johansson skulptur
Jan Johansson skulptur
Jan Johansson skulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN JOHANSSON, skulptur, Orrefors, slipat klarglas, , sockel i svärtat trä, signerad Jan Johansson, numrerad 53/150, höjd ca 33, sockelns mått ca 14x19,5 cm

Gulnad limm, smuts, smärre slitage på plakett

802254

2020-08-24