Olof Arborelius oljemålning

Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

5 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Sydländsk kystby, signerad O Arborelius, olja på duk uppfodrad på pannå, 37x60 cm

Färgbortfall, uppfodrad

802262

2020-08-26