Klubbat för:
4 200 SEK
5 000 SEK
OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Sydländsk kystby, signerad O Arborelius, olja på duk uppfodrad på pannå, 37x60 cm
Färgbortfall, uppfodrad
802262
2020-08-26