Pinnsoffa Nesto

Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto
Pinnsoffa Nesto

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PINNSOFFA, Nesto, Nässjö, 1900-talets andra hälft, bok och björ, längd ca 120 cmm sitthöjd ca 45 cm..

Bruksslitage, repor, fläckar.

802264

2020-08-29