Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
150 EUR
LEKSAKSBILAR, 2 st, plåt, Shcuco 3000 samt Shcuco 1051, 1900-talets mitt, 10,5-13 cm
Slitage, smärre skador, senare nycklar, ej funktionstestade
802292
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här