Allmoge hatthylla

Allmoge hatthylla
Allmoge hatthylla
Allmoge hatthylla
Allmoge hatthylla
Allmoge hatthylla
Allmoge hatthylla
Allmoge hatthylla
Allmoge hatthylla

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

HATTHYLLA, Allmoge, 1900-talets början, målad furu, knaggar av metalltråd, bredd 90 cm, djup 31 cm, höjd 47 cm

färgbortfall

802299

2020-08-30