LOUIS VUITTON attachéväska
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LOUIS VUITTON, Paris, attachéväska, 1920-tal, cognacsfärgat skinn, beslag i mässing, etikettmärkt, "Louis Vuitton, Paris 70 Champs-Élysées, 149, New Bond Street, London, mått ca 50x33x14 cm
Nyckel saknas, skadad etikett, slitage invändigt
802305
2020-08-25