Joseph Vincent Gibson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEPH VINCENT GIBSON (England c.1860-c.1890): Hedlandskap med tjurar från Yorkshire, signerad och daterad JV Gibson 1895, olja på duk, 51 x 76,5 cm

Ställvisa dukskador och färgbortfall

802309

2020-08-18