Skåp renässansstil

Skåp renässansstil
Skåp renässansstil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, buffé, renässansstil, 1900-tal, utförd i ek, med balusterformade ben, rikt skuren dekor, tre dörrar, invändigt med två sektioner, en sida med tre lådor och ett hyllplan, andra sidan med två hyllplan, tre utdragbara lådor i sargen, höjd ca 139,5, 165x49 cm

Bruks- samt åldersrelaterat slitage

802318

2020-08-24