Salongsbord
Vollendet
2020-08-25
802332
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BORD, omkring mitten av 1900-talet, mörkbetsad mahogny, ovalt, en låda i sargen, centralben med 3-delad fot, höjd ca 86, 93x62 cm
Bruksslitage, instabila ben,