Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHNNY FRIEDLAENDER (1912-1992), "Grys ocre", färgetsning, signerad Friedlaender, bildmått ca 57x39 cm
Något gulnad
802343
2020-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här