Johnny Friedlaender

Johnny Friedlaender
Johnny Friedlaender

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNNY FRIEDLAENDER (1912-1992), "Grys ocre", färgetsning, signerad Friedlaender, bildmått ca 57x39 cm

Något gulnad

802343

2020-08-24