Folke Jupiter olja

Folke Jupiter olja
Folke Jupiter olja
Folke Jupiter olja
Folke Jupiter olja
Folke Jupiter olja
Folke Jupiter olja

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE JUPITER (1913-1979), "Kustlandskap Gotland´´, signerad Jupiter, olja på duk, ca 34x46 cm

Smärre ytslitage

802346

2020-08-24