Karl Momen färglitografi

Karl Momen färglitografi
Karl Momen färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KARL MOMEN (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen -05, 67/125, färglitografi, ca 42x42 cm

802348

2020-08-24