Frederic Iriarte litografier 2 st

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

FREDERIC IRIARTE (Frankrike, född 1963):
Färglitografier, 2 st, signerade samt numrerade 79/120, ca 30x22 cm

802355

2020-08-24