Pall med förvaring

Pall med förvaring
Pall med förvaring
Pall med förvaring
Pall med förvaring
Pall med förvaring
Pall med förvaring
Pall med förvaring
Pall med förvaring

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALL MED FÖRVARING, 1900-talets första hälft, mahogny med intarsiadekor, sits klädd med textil från Svenskt Tenn, med underliggande förvaring, utfällbar lucka med fack, bredd 48 cm, djup 38 cm, höjd 63,5 cm.

Bruksslitage, senare klädsel

802357

2020-08-30