Fingerborgar

Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar
Fingerborgar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FINGERBORGAR, 2 st, 1800-tal, varav en fingerborg i 14 k guld med topp av vit sten, möjligen vit agat, en fingerborg i i mässing med röd sten, höjd 2 cm

En fingerborg med bristningar, enstaka bucklor, en fingerborg med gravyr

802358

2020-08-18