Kanonkulor

Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor
Kanonkulor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANONKULOR, 3 st, troligen 1700-tal, diameter ca 7, 8 respektive 10 cm

Slitage

802366

2020-08-25