Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, mahogny samt rotfanér, roterbar samt fällbar skiva, höjd ca 75, 88x40, utfällt ca 85x88 cm

Bruksslitage

802374

2020-08-25