Herrbyrå

Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERRBYRÅ, omkring 1900, sex lådor, fanér i valnöt samt rot, centrallås, höjd ca 148, 75x53 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, fanerskador, kantbit samt nyckel saknas

802394

2020-08-25