Soffbord
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, Mathsson International, 1900-talets andra hälft, bok samt bokfaner, oval skiva på kopplad benställning, etikettmärkt, längd 150 cm, bredd 90, höjd 52 cm
Bruksslitage, ställvis blekt skiva, fanerskador
802395
2020-08-18