Väggarmatur
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BROTTBY MEKANISKA VERKSTADS AB, armatur för industri, böjbar arm, lackerad, maxlängd ca 100 cm
Skador: Slitage
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruks och åldersrelaterat slitage
802398
2020-08-25