Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TEDOSA, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i imarifärger, med motiv av blommor, höjd 10,5 cm.
Konstlagningar. Senare trälock. Mindre nagg.
802405
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här